לייעוץ אישי 073-2505855

לייעוץ אישי

שילחו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

לייעוץ אישי 073-2505855

קצת עלינו

טלנירי הוקמה בשנת 2004 כאתר פיננסי וכפורום המרכזי של הסוחרים בשוק ההון בישראל. כחלק מקהילת הסוחרים הפעילה טלנירי שמה דגש על הוזלת עמלות המסחר לסוחרי הבורסה ובדרך זו בנתה את תיק הלקוחות של חלק ניכר מחברי הבורסה בישראל. בפורומים של טלנירי התבצעו עסקאות ענק ועד היום משמשת כאחד מהפרומים המרכזיים לסוחרים בישראל.

אנו רואים את החוסר הניכר והמשווע במקצועיות לימודי שוק ההון בישראל שברוב המקרים הקורסים למסחר בבורסה לא מועברים ע"י סוחרים אלא מתחזים לסוחרים אשר לימודים אלו מתאפיינים בהתרכזות על שיטת ניתוח אחת בלבד(ניתוח טכני).

החלטנו להרים את הכפפה ולהקים את מכללת טלנירי שמטרתה לספק את הארגז הכלים המעשי למסחר בשוק ההון שמועבר מסוחרים וותיקים לסוחרים חדשים.

מעבר לידע העצום הקיים אצל המרצים שלנו, יש צורך הכרחי בלהעביר את החומר בצורה נכונה ברורה וקריאה וזאת מכיוון שלא כל סוחר יודע למצות ולהעביר את הידע שלו באופן מובן סדור ומלא. לשם כך חברנו בשיתוף פעולה לקבוצת Gool הידועה כחברה המקצועית בישראל ללימודים אקדמיים מקוונים אשר אמונה על הצד הפדגוגי של התכנים והפיכתם למובנים, ברורים ומקצועיים. ביחד, הקמנו את מרכז הקורסים הגדול והמקצועי בישראל בתחום שוק ההון עם מעל 40 פרקים המכילים 250 שיעורים.

במכללת טלנירי חרטנו על דגלנו ערכים של מקצוענות, אמינות ואכפתיות אמיתית מהתלמידים שלנו. אנחנו עומדים כאן לרשותכם בכל רגע ומחויבים שלעולם תהיו מרוצים מהשירות שלנו ותרגישו בטוחים בלימוד שקיבלתם אצלנו .

ייעוץ אישי

אתם מוזמנים לדבר איתנו ולשאול כל שאלה.

ייעוץ אישי